Aktualności

Impreza integracyjna z zaprzyjaźnionym Klub Senior + Nowe Skalmierzyce

[ 2023-11-10 ]
8 Listopada odbyła się w Klub Senior+ w Sierzchowie impreza integracyjna z zaprzyjaźnionym Klub Senior + Nowe Skalmierzyce. Nasza znajomość nawiązała się wiosną tego roku. Pojechaliśmy z ciekawości, aby zobaczyć jak funkcjonują inne kluby.

To, jak zostaliśmy tam przyjęci dosłownie nas „zatkało”… Mieliśmy wrażenie jakbyśmy się znali od lat! Życzliwość, gościnność, niekończące się tematy… Było wiadomo, że ta relacja na jednym spotkaniu się nie skończy! Zaprosiliśmy Klub Seniora z Nowych Skalmierzyc na czele z Panią Kierownik Urszulą Gajdą oraz koordynatorkami klubu- przesympatyczną Moniką i wulkanem energii-Weroniką na rewizytę do nas.

Na spotkanie przybyli również: Pan Burmistrz Sebastian Wardęcki oraz Kierownik GOPS w Opatówku- Pani Violetta Galant. Pochwaliliśmy się naszym pięknym obiektem, poopowiadaliśmy o tym, jak na co dzień funkcjonujemy. Na część rozrywkową udaliśmy się do sąsiadującej z nami sali OSP Sierzchów, gdzie seniorzy przygotowali poczęstunek oraz różne atrakcje . Nie da się słowami opisać tego, co się w tym dniu działo! Wspaniali ludzie, zabawa (jakby się dało) do białego rana! Tańce-przebierańce, występy (również przygotowane przez naszych Gości!) oraz wspólne ćwiczenia przy muzyce, które prowadziła nasza wspaniała rehabilitantka- Pani Ania Koser! Radość i pozytywna energia udzielała się wszystkim uczestnikom! Dziękujemy! Było wspaniale .

źródło: Klub Senior+ w Sierzchowie 

Galeria zdjęć:

Kalendarz wydarzeń

grudzień - 2023
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
        1 2 3
4 5 [ 6 ] 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek